Archiwum

Ambasador Kazachstanu z wizytą w ZET Transport!

Ambasador przybył do Nowego Sącza na zaproszenie Sądeckiej Izby Gospodarczej. Seria spotkań z sądeckimi przedsiębiorcami miała na celu prezentację poszczególnych firm oraz potencjału gospodarczego całego subregionu.

10 lipca 2018

Miło nam poinformować, że w dniu 6 lipca 2018 roku mieliśmy zaszczyt gościć Ambasadora Republiki Kazachstanu w Polsce, Pana Margulana Baimukhana. Wizyta w naszej firmie była pierwszym z kilku spotkań Pana Ambasadora z sądeckimi przedsiębiorcami, zaplanowanych na ten dzień. Kazachstan jest prężnie rozwijającym się krajem o dużych ambicjach i potencjale. Spotkanie było doskonałą okazją to pozyskania cennych informacji na temat gospodarki Kazachstanu,a z drugiej strony do zaprezentowania profilu i oferty firm z regionu sądeckiego.

ZET Transport posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie towarów na Wschód – również do Kazachstanu. Jest to jeden z liderów w regionie, będący znaczącym rynkiem zbytu. Sąsiadując z Chinami staję się również naturalnym kandydatem na partnera dla firm zainteresowanych wymianą handlową z jedną z największych gospodarek Świata.