Kariera

Magazynier (Domasław)

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: mechanik samochodów ciężarowych

Zet Transport Sp. z o. o. – międzynarodowa firma z branży TSL

poszukuje kandydatów na stanowisko

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Domasław k. Wrocławia

Zakres zadań:

  • obsługa wózka widłowego
  • rozładunek/załadunek towaru
  • obsługa skanera w zakresie przyjęcia, kompletacji i wydania towaru

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego, UDT II WJO
  • dyspozycyjność, dokładność i odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze skanerów bezprzewodowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku

Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres poczty elektronicznej:

rekrutacja@zettransport.com

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

Administratorem danych osobowych jest Zet Transport Sp. z o.o. ul Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu selekcji i rekrutacji.
Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych: RODO