Archiwum

Magazyn ZET Transport pod Wrocławiem rozpoczął działalność

Pierwszy (i - miejmy nadzieje - nie ostatni :-)) magazyn logistyczny w Domasławiu, którego budowa rozpoczęła się w połowie 2021 roku, został oficjalnie oddany do użytku. Poza zakończeniu prac budowlanych i porządkowych oraz uzyskaniu stosownych odbiorów technicznych, magazyn jest gotowy do przyjęcia pierwszej partii towaru naszego klienta. Proces zatowarowania właśnie się rozpoczął.

29 kwietnia 2022

Przypomnijmy, hala wysokiego składowania ZET Transport to obiekt o powierzchni ponad 2000m2 i wysokości użytkowej 10m. Bardzo dogodna lokalizacja przy węźle Wrocław-Południe czyni go atrakcyjnym punktem logistycznym, z którego można efektywnie prowadzić dystrybucję na ternie Dolnego Śląska, Czech i Niemiec.

Magazyn jest już w pełni operacyjny. Pierwsze partie towaru naszego klienta już dotarły, a w kolejnych tygodniach będą realizowane sukcesywnie następne dostawy.

W założeniu, oprócz poszerzenia naszego portfolio o usługi magazynowe, hala w Domasławiu ma również stanowić wsparcie działu transportu w rozwinięciu usług drobnicowych, a więc w zakresie transportu, przeładunku i dystrybucji drobniejszych przesyłek (od jednej do kilku palet).