Strona główna

Poznaj ZET Transport – Twojego partnera w logistyce

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu logistyki oraz transportu. Na rynku działamy od ponad 25 lat i cały czas się rozwijamy, a także poszerzamy ofertę usług przewozowych dla klientów.

Usługi transportowe, które oferujemy, obejmują przewóz drogowy i intermodalny, w tym towarów niebezpiecznych. Transport i spedycja to nie wszystkie zadania, które realizujemy. Dopełnieniem jest prowadzenie własnej agencji celnej. ZET Transport Agencja Celna powstała już w 2004 toku. Oferujemy przygotowanie dokumentów do odprawy celnej oraz przeprowadzenie procedur WPT. Spedycja międzynarodowa obejmuje także zlecenia, które realizujemy głównie za pomocą przesyłek lotniczych, co znacznie skraca czas dostawy.

Transport międzynarodowy wymaga posiadania niezbędnych licencji, certyfikatów i uprawnień przez kierowców. Dbamy także o bezpieczeństwo pracowników, zapewniając im odpowiednie szkolenia, jak również odzież i akcesoria ochronne. Nasza firma posiada certyfikat Upoważnionego Przedsiębiorcy AEO. Wdrożyliśmy także System Zarządzania Jakością ISO 9001, obecnie 9001:2015. Innowacja, która wyróżnia nas na tle konkurencji to własny system informatyczny SOFTRANS.

Więcej o nas

Rozwijaj się z nami

Pracuj z nami lub dla nas. Jeżeli spedycja międzynarodowa, transport krajowy, czy transport całopojazdowy nie skrywają przed Tobą żadnych tajemnic, dołącz do nas.

Nie posiadasz doświadczenia w obszarze TSL?

To nie problem! Rekrutujemy również osoby bez doświadczenia. Oparta na dialogu praca w ZET Transport stwarza doskonałe warunki na zdobycie nowych kompetencji i cennego doświadczenia. Posiadając od lat stałych klientów, gwarantujemy naszym partnerom stabilność pracy.

 

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy.