Archiwum

ZET Transport pomaga „Włączyć myślenie”

Już po raz trzeci Prezes ZET Transport Jan Załubski włączył się w realizację organizowanego przez Urząd Miasta projektu edukacyjnego dla młodzieży „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość”

30 marca 2015

Celem projektu jest popularyzowanie postawy przedsiębiorczości oraz inspirowanie do samodzielnego działania młodzieży mającej wejść niebawem na rynek pracy.

Organizatorzy zaprosili do współpracy sądeckich przedsiębiorców, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami  w trakcie teoretycznych wykładów w auli WSB oraz organizowanych w firmach warsztatów praktycznych dla najbardziej zainteresowanych uczestników.

Prezes naszej Firmy poprowadził w tej edycji wykład poświęcony branży TSL, przybliżając młodzieży jej specyfikę oraz zalety jako przestrzeni do realizacji własnych przedsięwzięć i pomysłów biznesowych. Spośród 409 uczestników wykładu, aż 91 zadeklarowało chęć odbycia warsztatów w siedzibie firmy. W minioną sobotę odbyły się dwa pierwsze spotkania. Młodzież wzięła udział w grze edukacyjnej, pomagającej zrozumieć zasady rządzące firmą transportową, zapoznała się z podstawowymi narzędziami informatycznymi wykorzystywanymi przez spedytorów w codziennej pracy oraz odbyła wycieczkę po bazie, oglądając między innymi najnowsze ciągniki floty ZET Transport.

Zapraszamy również do zapoznania się z relacją w serwisie internetowym Urzędu Miasta:

http://www.nowysacz.pl/na-czasie/11828